kontakt

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub online. Wybór metody należy do Ciebie. Jesteśmy stale gotowi, by przyjąć Twoją rezerwację oraz odpowiedzieć na pytania dotyczące naszych usług. Zapraszamy do kontaktu.

Telefon:
+48 735 230 001

E-mail:
info@paczkidodanii.pl

Dni wyjazdów:
do Dani poniedziłek / wtorek / środa
do Polski poniedziłek / wtorek / środa

Ile wcześniej muszę zgłosić przesyłkę?

Polecamy zamówić kuriera z tygodniowym wyprzedzeniem. Jednocześnie jesteśmy w stanie odebrać przesyłkę nawet z dnia na dzień. Wcześniejsza rezerwacja terminu pozwala nam na zaplanowanie działań z wyprzedzeniem, a tym samym na szybsze dostarczenie paczki do Danii.

Czy paczka Polska Dania jest ubezpieczona?

Na czas transportu wszystkie przewożone przez nas paczki do Danii są ubezpieczone. Jesteśmy legalną firmą i wszystkie nasze działania są zgodne z prawem i zawsze na korzyść naszych klientów. Staramy się również, by podczas transportu żadna z paczek nie uległa zniszczeniu.

Ile trwa dostarczenie paczki do danii?

Przewidywany czas dostawy to 48 godzin. Bardzo często dostarczamy paczki nawet w 24 godziny, ale zdarzają się również sytuacje, w których transport wydłuża się do 72 z przyczyn niezależnych od nas. W Takiej sytuacji zawsze jesteśmy w kontakcie i informujemy o postępach.

U nas zamówisz paczki

PACZKA
MAŁA

od 99

60x60x60cm
do 30kg

PACZKA
DUŻA

od 139

80x80x80cm
od 30kg

ROWER
MOTOCYKL

od 149

80x80x80cm
od 30kg

SPRZĘT
RTV I AGD

od 5 zł / kg

elastyczne
elastyczne